Joomla ThemesDeposit PokerNo Deposit Bonus

PODSUMOWANIE PROJEKTU

Dnia 7 lutego odbyło się w uroczyste podsumowanie realizowanego w naszej szkole projektu "Lokalni bohaterowie w walce o nasza wolność i niepodległość". W spotkaniu uczestniczyło wielu zaproszonych gości. Na podsumowaniu można było zapoznać się przygotowaną wystawą oraz opracowaną w ramach projektu publikacją dotyczącą naszych lokalnych bohaterów z pierwszej i drugiej wojny światowej. Dyrektor szkoły Zdzisław Chlebek podsumował działania wykonane w ramach projektu i nagrodził uczniów biorących w nich udział.

Więcej…

 

PODSUMOWANIE PROJEKTU

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W sobotę gościliśmy w naszej szkole seniorów. Uczniowie, z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadzia, zaprosili swoich bliskich na przedstawienie, na którym w humorystyczny sposób okazali swą miłość i przywiązanie do nich. Starsi uczniowie zaprezentowali przedstawienie jasełkowe. Po części artystycznej dziadkowie zostali poczęstowani uroczystym obiadem i mogli bawić się ze swoimi wnuczętami przy akompaniamencie muzyki.

Więcej…

 

ZAJĘCIA ZE STUDENTAMI

W ubiegłą sobotę, w naszej szkole, można było wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez studentów, które obejmowały zajęcia z chemii, fizyki, biologii, kryminalistyki, matematyki oraz animacji.

W ramach spotkania uczniowie zapoznali się między innymi z materiałami służącymi do zabezpieczania śladów kryminalistycznych oraz mogli usłyszeć, jak w praktyce wygląda praca technika kryminalistyki na miejscu zdarzenia. Każdy uczestnik spotkania mógł brać aktywnie udział w ciekawych doświadczeniach i eksperymentach.

Z zajęć uczniowie wyszli bardzo zadowoleni, w świetnych nastrojach, bogatsi o nową wiedzę i umiejętności. Składamy zatem serdeczne podziękowania studentom Fundacji Generator Inspiracji i Programu "PROJEKTOR- wolontariat studencki" za super spędzony czas.

Więcej…

 

ZAPRASZAMY NA POKAZY

Zapraszamy na udział w ciekawych zajęciach z biologii, fizyki, chemii, kryminalistyki, matematyki oraz animacji. Pokazy będą prowadzone przez studentów.

Zajęcia odbędą się w naszej szkole w sobotę 19 stycznia 2019 r. o godzinie 9:00.

 

 

SZKOLNE JASEŁKA

W ostatnim dniu przed świętami bożonarodzeniowymi w naszej szkole panowała świąteczna atmosfera. Wszyscy składali sobie życzenia i mieliśmy okazje oglądać jasełka przygotowane przez naszych uczniów.

Więcej…

 
OGŁOSZENIA
 

O REFORMIE EDUKACJI

POZNAJ POLSKĘ


”Poznaj Polskę" to program, w ramach którego szkoły mogą otrzymać środki na dofinansowanie wyjazdu do znajdujących się w Polsce muzeów, miejsc pamięci, obiektów kultury, instytucji popularyzujących osiągnięcia nauki.

MINI KALENDARZ
lipiec 2024
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Z ŻYCIA SZKOŁY
143976809_3664647730257663_4066573261923103367_n.jpg
GABLOTKA SZKOLNA
Newsy z Gablotki Szkolnej.