Joomla ThemesDeposit PokerNo Deposit Bonus

NAUCZANIE HYBRYDOWE W NASZEJ SZKOLE

W związku z nauczaniem hybrydowym klas IV - VIII od 17 - 28 maja br. będzie następujący podział wynikający z bezpieczeństwa uczniów i obowiązujących procedur:

  • 17 maja (poniedziałek) - do szkoły przychodzą klasy : VIII, V, IV, na nauczaniu zdalnym pozostają klasy VI i VII.
  • 18 maja (wtorek) - do szkoły przychodzą klasy VI i VII, nauczanie zdalne mają klasy VIII, V i IV.
  • 19 maja (środa) - powtarzamy scenariusz z poniedziałku.
  • 20 maja (czwartek) - powtarzamy scenariusz z wtorku.
  • 21 maja (piątek) - powtarzamy scenariusz ze środy.
  • 24 maja (poniedziałek)- do szkoły przychodzą klasy VII i VI, na nauczaniu zdalnym klasy VIII, V i IV.
  • 25, 26 i 27 maja - egzaminy klasy VIII, pozostali uczniowie i wychowankowie pozostają w domu.
  • 28 maja (piątek) - do szkoły przychodzą klasy - VIII, V i IV, klasy VII i VI mają nauczanie zdalne.
 

PRACE NA KONKURS PODKARPACKA TĘCZA

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w XXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „Podkarpacka Tęcza” pod hasłem „NieZapomniane Podkarpacie”. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie. W ramach konkursu nasi uczniowie wykonali ciekawe prace plastyczne, fotograficzne i komputerowe nawiązujące do tradycji i kultury naszej miejscowości. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i czekamy na jego rozstrzygnięcie. Poniżej można zobaczyć niektóre prace wykonane na konkurs:

Adam Szczutko >>>
Adrian Dymek >>>
Antoni Mazur >>>
Józef Karnas >>>
Jakub Mazur >>>
Karol Mazur >>>

 

WIELKA ZBIÓRKA MAKULATURY

 

Gospodarka Komunalna w Błażowej ogłosiła konkurs na „WIELKĄ ZBIÓRKĘ MAKULATURY” w naszej gminie. Konkurs ma charakter proekologiczny, a jego celem jest zbiórka makulatury w Szkołach Podstawowych i Przedszkolach oraz wyłonienie zwycięzcy, który zbierze jej największą ilość.

Przedmiotem konkursu jest zbiórka makulatury, do której zaliczamy: gazety, kolorowe czasopisma, książki, zeszyty, zapisane, lub zadrukowane kartki, opakowania papierowe i kartonowe, torby i pudła, ulotki papierowe, etc. Makulatura powinna być powiązana w paczki w celu sprawnego odbioru i ważenia.
Osoby, które są zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o dostarczenie do szkoły zabranej makulatury do dnia 24.03.2021 r.

Link do regulaminu konkursu >>>
 

PASOWANIE NOWYCH CZŁONKÓW MDP

Dnia 20 października w naszej szkole nastąpiło uroczyste ślubowanie młodych członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Pasowania dokonał prezes OSP w Futomie pan Roman Łach.

Więcej…

 

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

Dnia 20 października w naszej szkole obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły. Wyjątkowo tego roku, z powodu pandemii, obchody miały ograniczony charakter i odbyła się tylko uroczysta Msza Święta. 

 

Więcej…

 

CODEWEEK

 

Nasza szkoła zgłosiła w tym roku chęć przystąpienia do Europejskiego Tygodnia Kodowania, który obchodzony jest w dniach 10-25 października 2020 r. w wielu szkołach i placówkach na terenie całej Europy.

„Kodowanie jest OK” oraz "Szkolenia online" takie tytuły noszą zgłoszone przez nas inicjatywy.

Podczas najbliższych dni, trwania akcji, uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w zajęciach dotyczących szeroko pojętego kodowania. Najmłodsi uczniowie będą uczyć się podstaw kodowania, starsi w klasach IV-VI grając w edukacyjne gry będą uczyć się programowania, uczniowie najstarszych klas spróbują stworzyć własne gry oraz wezmą udział w szkoleniach online ze studentkami-wolontariuszkami.

 
OGŁOSZENIA
 

O REFORMIE EDUKACJI

POZNAJ POLSKĘ


”Poznaj Polskę" to program, w ramach którego szkoły mogą otrzymać środki na dofinansowanie wyjazdu do znajdujących się w Polsce muzeów, miejsc pamięci, obiektów kultury, instytucji popularyzujących osiągnięcia nauki.

MINI KALENDARZ
lipiec 2024
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Z ŻYCIA SZKOŁY
72961244_2520069734715474_2375636068859904000_n.jpg
GABLOTKA SZKOLNA
Newsy z Gablotki Szkolnej.