Joomla ThemesDeposit PokerNo Deposit Bonus

Dzieci skorzystały z wiedzy, umiejętności i tradycji dziadków i rodziców.

W dniu 23 października 2012 roku  nastąpiło uroczyste podsumowanie półrocznego projektu „Korzystajmy z bagaży wiedzy, umiejętności i tradycji naszych dziadków i rodziców.” Naszymi gośćmi byli Koordynator Ośrodka „Działaj Lokalnie” Pani Edyta Sobiecka, Prezes Fundacji Adam Ptasiński, oraz członkowie Zarządu Roksana Marczuk, Monika Białkowska i Kamil Wrzos, Przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Kustra, prowadzący zajęcia wolontariusze spośród rodziców, nauczycieli oraz członków Stowarzyszenia Kultywowania Kultury i Tradycji Ziemi Futomskiej oraz młodzież szkolna. Prowadzący z poszczególne formy warsztatowe zaprezentowali osiągnięte efekty.

Więcej…

 

Uroczystość pasowania na ucznia szkoły podstawowej w Futomie

Dnia 18 października 2012 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Na uroczystość przybyli: pan dyrektor, przedstawiciele Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego, rodzice uczniów klas pierwszych oraz uczniowie pozostałych klas wraz z wychowawcami. 

Pierwszoklasiści prezentowali się wspaniale w galowych strojach. Wygłosili bezbłędnie tekst ślubowania i w ten sposób zostali przyjęci do szkolnego grona. Dopełnieniem tradycji było pasowanie każdego nowego ucznia szkoły przez pana dyrektora Zdzisława Chlebka i zasadzenie symbolicznego drzewka na terenie szkoły.

 

Więcej…

 

„Korzystajmy z bagaży wiedzy, umiejętności i tradycji naszych dziadków i rodziców”

W ciągu najbliższego półrocza od czerwca do listopada nasza szkoła realizuje program warsztatów z udziałem naszych uczniów, rodziców, nauczycieli, Pań ze Stowarzyszenia Kultywowania Kultury i Tradycji Ziemi Futomskiej oraz twórców ludowych i członków kapeli.

Chętne dziewczynki i chłopcy biorą udział w warsztatach plastycznych, rękodzieła artystycznego, rzeźbiarskich, kulinarnych i wokalno-instrumentalnych. Pod okiem Pani Lucyny Baj namalowali  panoramę Futomy.

 

Więcej…

 

Prośba

Drogi Rodzicu!

Jeżeli chcesz pomóc naszej Szkole wpłać 1% z ogólnej kwoty podatku (po obliczeniach) na konto Stowarzyszenia "Przedszkola Przyszłości” ul. Popiełuszki 18, Rzeszów.

Od 2004 roku posiadamy status organizacji „Pożytku publicznego”.

Numer KRS 0000145905 (SP w Futomie)

Skorzystaj z szansy pozostawienia 1% Twojego podatku lokalnie.
To będzie najlepsza Twoja decyzja w 2012 roku.
Nie przegap możliwości pomocy dzieciom!
Zainwestuj w przyszłość!
Przekaż tę prośbę wszystkim Twoim znajomym!
Odzyskasz w całości przekazaną kwotę przy rozliczeniu podatkowym!!!!!!

Dziękujemy.

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w dniu 20 października 2011 roku. Uroczysta akademia z udziałem Rady Rodziców, połączona z wręczeniem nagród dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły.

Więcej…

 

Przedstawienie "Pan Twardowski"

Udział uczniów naszej szkoły w przedstawieniu "Pan Twardowski" przygotowanym przez Teatr Art-Red z Krakowa. Na zdjęciu dzieci i nauczyciele w tańcu narodowym  - Krakowiaku.

Więcej…

 
OGŁOSZENIA
 

O REFORMIE EDUKACJI

POZNAJ POLSKĘ


”Poznaj Polskę" to program, w ramach którego szkoły mogą otrzymać środki na dofinansowanie wyjazdu do znajdujących się w Polsce muzeów, miejsc pamięci, obiektów kultury, instytucji popularyzujących osiągnięcia nauki.

MINI KALENDARZ
marzec 2023
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Z ŻYCIA SZKOŁY
p1210019.jpg
GABLOTKA SZKOLNA
Newsy z Gablotki Szkolnej.